Karşıyaka Koltuk Yıkama

Home / Karşıyaka Koltuk Yıkama

Günümüzde en çok dikkat edilen ve en önemli yıkama hizmetleri arasında koltuk yıkama hizmeti ilk sıralarda yer alıyor.

Karşıyaka koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız yüksek kalite ve sorunsuz bir koltuk yıkama hizmeti sunuyor. Geçmişte kirlenen koltuklar evlerde geleneksel yöntemlerle temizlenmeye çalışılıyordu. Fakat evlerde yapılan bu amatör temizlik hizmetinde sadece görünen lekelerin çıkması sağlanırken görünmeyen mikroorganizmalar koltukta barınmaya devam ediyordu. Ayrıca bu temizlikte kullanılan kalitesiz ve yanlış temizlik ürünleri koltuk kumaşlarının kısa sürede ömrünü tamamlamasına ve görselliğini kaybetmesine neden oluyor.

Koltuk yıkama işlemlerin görünen kir ve lekeler kadar görünmeyen bakteri ve mikroplarında temizlenmesi oldukça önemlidir. Evlerde amatör şekilde uygulanan ya da yetersiz donanıma sahip yıkama firmalarının yaptığı yıkama hizmetlerinde mikrop ve bakteriler var olmaya devam ediyor. Bununla birlikte koltuklarda oluşan kirler temizlenmek bir yana koltuğun kumaş yüzeyine iyice gömülüyor. Yıkanıp temizlendiği düşündüğünüz koltuklar esas itibari ile tam bir bakteri ve mikrop yuvasına dönüşmüş oluyor. Bunun sonucu olarak da kısa sürede koltukların kumaşları rengini kaybetmeye ve çürümeye başlarken sağlık anlamında da evlerde büyük bir risk faktörü ortaya çıkıyor.

Karşıyaka Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri

Firmamızın sahip olduğu deneyim, profesyonellik ve koltuk yıkama hizmetinde teknolojiyi en üst seviyede kullanan hizmet anlayışı ile her zaman en iyi koltuk yıkama hizmetini sunuyoruz. Firmamız tarafından sunulan buharlı koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınızda derinlemesine bir temizlik yaşanırken koltuklarda yer alan ve gözle görülmeyen tüm mikrop ve bakterilerde yok oluyor.

Buharlı koltuk yıkama teknolojinin sunduğu en önemli yenilikler arasında yer alıyor. Buharlı koltuk yıkama hizmetimiz ile birlikte koltuklarınızın kumaş çeşidi her ne olursa olsun koltuk kumaşlarına en küçük bir olumsuz etki bile göstermiyor. Buharlı yıkma hizmeti oldukça etkili bir yıkama hizmeti olsa da oldukça basit, hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılan hizmettir.

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetimizin Detayları

Koltuk yıkama hizmeti taleplerinizde çalışanlarımız sizlerin uygun olduğu ve anlaştığımız zaman diliminde adresinizde oluyor. Alanında uzman ve güler yüzlü çalışanlarımız ilk olarak birinci sınıf temizlik ürünlerinin kullanıldığı solüsyonlarla koltuklarınızın ıslatılması ve koltuğa nüfus etmesini sağlıyoruz. Bu aşama buharlı yıkama hizmetinin hazırlık aşaması olarak gerçekleşiyor.

Teknolojik anlamda en üst seviyede olan buhar makinelerimiz ile 140 derece buhar koltuklarınızın her kısmına profesyonelce veriliyor. Bu sıcaklıkta tüm mikrop, bakteri ve haşereler ölüyor. Buharın gücü ile en zor ve en dip noktadaki kirler bile çözülüyor. Bu aşamadan sonra ise tüksek seviyede emiş gücüne sahip vakum makinelerimiz ile koltuklarınızdaki tüm kir, bakteri, nem ve mikroplar çekiliyor. Bu sayede hem mükemmel bir temizlik hem de oldukça hızlı bir koltuk kurutma hizmeti sunmuş oluyoruz. Koltuklarınızı gün içerisinde tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.