Çiğli Koltuk Yıkama

Home / Çiğli Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetlerimiz kalite, teknoloji ve profesyonellik anlamında en zor ve en çok emek gerektiren hizmetler arasında yer alıyor.

Çiğli koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız teknoloji destekli hizmet kalite, hijyen ve profesyonelliği en üst seviyede sunuyor. Firmamız en kaliteli ve hijyenik koltuk yıkma hizmetini sunmak adına teknolojinin en son özelliklerini hizmetlerimizde kullanıyoruz. Sahip olduğumuz yüksek buhar gücüne sahip buhar makineleri sayesinde ülkemizdeki en kaliteli ve hijyenik buharlı koltuk yıkma hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde artık koltuklar hem derinlemesine yıkanıyor hem de görselliğinden hiçbir şey kaybetmemiş oluyor. Ayrıca buharın gücü ile en zor lekeler bile kumaşlara zarar vermende çıkarılabiliyor.

Çiğli Profesyonel Koltuk Yıkama

Teknolojinin de desteği ile geçmişe göre koltuk yıkma hizmetleri çok daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve hijyenik bir şekilde gerçekleşiyor. Firmamız tarafından sunulan yenil nesil profesyonel koltuk yıkama hizmeti ile koltuklar artık sadece dış görselliği ile değil aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı şekilde temizlenmesi ile de ön plana çıkıyor. İster çalışma alanlarındaki koltuklar olsun ister yaşam alanlarında bulunan koltuklar olsun her gün onlarca kişinin temas etmesi sonucu bir süre sonra mikrop ve bakteri yuvası haline geliyor. Koltuk temizliklerinde bu mikropların yol edilmesi sağlanamaması durumunda ise başta çocuklar olmak üzere koltuklar ile temas edenler için önemli bir sağlık riski ortaya çıkıyor.

Amatörce yapılan koltuk yıkma hizmetlerinde mikrop, haşere ve bakteriler yok olmuyor. Hatta koltukların lekeleri iyice koltuğa gömülerek bu bakteriler için son derece elverişli ortam sağlanıyor. Ayrıca koltukların kullanım ömrü ve kumaşların dayanıklılığı da kullanılan yanlış ve kumaşlara zarar veren yöntemlerle oldukça azalıyor.

Firmamız tarafından sunulan buharlı koltuk yıkama hizmeti ile yıkama işleminin ikinci aşamasında mikrop ve bakterilerin ölüm sıcaklığı olan 140 derece buhar ile derinlemesine ve hijyenik bir halı yıkma hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz buhar koltuk ve kumaşlarına zarar vermez iken en inatçı lekeler bile bu buhar gücü ile çıkıyor. Sunduğumuz bu hizmet ile koltuklarının ilk andığınızdan bile daha temiz ve hijyenik bir görünüme kavuşuyor.

Tecrübeli Koltuk Yıkama Hizmeti

Firmamız çok uzun yıllardan beri koltuk yıkama hizmetini kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunuyor. Tecrübemiz ve teknolojiye olan güvenimiz ile koltuk yıkma ile ilgili tüm ile teknoloji ve deneyimi en iyi şekilde bir araya getiriyoruz. Çiğli deneyimli koltuk yıkma hizmeti ile ihtiyacınız olduğu her az hizmetinizdeyiz.